+90 544 527 20 07

Sosyal Medyada Biz}

Duyuru
Sizlere uygun fiyatlarla kurumsal ve bireysel Web Site tasarımları sunuyoruz. Web sitesi tasarımı ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz...
İletişime Geç

E-Ticaret

e-ticaret-hakkinda

Günümüzün en büyük yatırım alanlarından biri haline gelen e-ticaret siteleri size internette sanal bir mağaza açma ve ürünlerinizi binlerce kullanıcıya ulaştırmanızı sağlıyor. Kredi kartı ve kargo sistemi ile uzaktan satış imkanı sunan bu sistem alışılagelmiş birebir satış mantığının yanında çok fazla avantaj sağlamaktadır. Aynı anda siteniz binlerce kullanıcının satış yapmasına olanak sağlar ve müşteri temsilcisi görevi görür. E-ticaret yazılımlarında maliyetlerinizi düşürebilmek için Esnek Yazılımlar üretebilmekteyiz. Size ait ve sizin satış politika ve mantığımıza göre işleyen E-ticaret siteleri oluşturabilirsiniz. Bu sayede gereksiz yazılım altyapılarından kurtularak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

E-Ticaret konusunda en çok dikkat edilmesi gereken hususlar şu şekilde sıralanabilir.

E-Ticaret yazılımının güvenliği

SSL (Security Server Licence) Sertifikası sayesinde sitenizden yapılan bilgi trafiği farklı bir hat üzerinden sağlanmakta ve bu bilgilerin dış kullanıcılar tarafından hiç bir şekilde görünmemesini sağlamaktadır. Bankalar site için Sanal Pos hizmeti vermek için SSL Sertifikasının alınmasını zorunlu tutmaktadırlar.

E-Ticaret Yazılımının Kullanışlı Olması

İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyen her kullanıcı uzman bir internet kullanıcı olmak zorunda değildir. Amatör kullanıcılar da sizin müşteriniz olabilir. İşte bu aşamada sitenin kullanışlı ve amatör kullanıcılar tarafından bile kolayca alışveriş yapılabilir bir yapıya olmalıdır.

Hosting (Barındırma) Hizmetinin E-Ticaret Sitesindeki Önemi

E-Ticaret sitelerinde en çok dikkat edilmesi gereken konu hosting konusudur. Bir web sitesinin yayını bu servis ile yapılmaktadır. Yazılımın çeşitli modüllerini destekleyen (Database, Component) hızlı bir hosting olması gerekmektedir. Eğer E-Ticaret yazılımı ASP ve ASP NET ile yazılmış ise Windows Hosting en doğru seçimdir. Yazılım PHP ise Linux bir server daha düzenli bir çalışma sağlayacaktır.

E-Ticaret konularında destek almak ve bu işi uzmanına bırakmak size en doğru tercih olarak geliyorsa bizimle iletişime geçin. Size E-Ticaret kurulumunu her alanda en profesyonel şekilde yapalım.

Programın Özellikleri

Online Ürün Yönetimi

Dilediğiniz sıklıkta ve sınırsız sayıda ürün girebilir, güncelleyebilirsiniz. Online editör sayesinde, HTML editör programına ihtiyaç duymaksızın online olarak zengin metin ürün açıklamaları yazabilirsiniz.

Esnek ve Güçlü Altyapı

Her türlü ürünü satabileceğiniz esnek altyapı. İster bilgisayar, ister konfeksiyon, ister elektronik, hatta download edilebilir yazılım satışı yapabilirsiniz. Güçlü altyapı sayesinde 100 veya 100.000 ürünü online satabilirsiniz.

Üyelik Sistemi

Müşterilerinizin detaylı bilgilerini alacağınız üyelik sistemi sayesinde güçlü bir veritabanına sahip olacağınız gibi, üyeleriniz her türlü işlemini üyelik ekranından takip edebilir.

Online Sipariş Yönetimi

Online verilen Siparişleri yönetici ekranından takip edebilir, güncelleyebilirsiniz. Sipariş verildiği esnada Müşteriye ve dilerseniz mağaza yöneticilerinize HTML görünümlü otomatik mesaj gönderilir. Sipariş güncellemelerinde aynı şekilde dilerseniz müşteriye bilgi mesajı ulaştırabilirsiniz.

Geniş Ödeme Altyapısı

Banka havalesi, Kredi kartı, Paypal, kapıda ödeme ile satış yapabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş Ortamı

Kredi kartı ile tahsilat yapılacaksa, tamamen web sitenize özel SSL Sertifikası ile siz ve müşterileriniz %128 güvende. Paylaştırılmış SSL’deki gibi ödeme işlemi esnasında başka bir adrese yönlendirilmeden, tüm işlemler sadece sizin web sitenizde güvenle gerçekleştirilir. SSL Sertifikası için kurulum ve yıllık ücret paket dahilindedir.

Geniş Kategori “Departman” Yapısı

Dilediğiniz kadar departman ve alt departman belirleyebilirsiniz. Geniş kategori ağacı kullanarak en doğru listelemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Marka Yönetimi

Sınırsız sayıda marka girebilir, ürünlerinizi bu markalara ekleyebilirsiniz. Müşteri markaya göre filtreleme yaparak aradığı ürüne kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sayfa Yönetimleri

Bilgi ve İçerik sayfalarınızı online editör ile hazırlayabilir, dilediğiniz kadar sayfa yaratabilirsiniz. Her yarattığınız sayfa ilgili bölümde bağlantısı verilerek site ziyaretçilerine gösterilir. Ayrıca Yardım sayfalarınızı ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz zaman değiştirebilir, yeni başlıklar ekleyebilirsiniz.

Vitrin Yönetimi

Ana sayfanız ve departmanlarınıza Özel tanıtımlar ekleyebilirsiniz. Online editör ile zengin metin biçiminde vitrinler yaratabilir, her kategoride farklı bilgiler verebilirsiniz.
Vitrinde gösterilecek ürünleri belirleyerek, dilediğiniz ürünleri ön plana çıkarabilirsiniz. Belirlediğiniz ürünler ana sayfada tümü, kategorilerde o kategoriye bağlı ürünler değişimli olarak görüntülenir.

Ürün Önerileri

Otomatik ve Yönetici tarafından belirlenen ürün önerileri sayesinde müşterilerinize alternatif ürünler satabilirsiniz. Otomatik ürün önerilerinde ürün sayfasında ürünü satın alanların, diğer aldığı ürünler gösterilir. Manuel ürün önerilerinde mağaza yöneticisi dilediği ürünün altında başka bir veya daha fazla ürün önerebilir.

Ürün Özellikleri

Ürünlerinize ihtiyaç halinde özellik tanımlayabilirsiniz. Bazı sektörlerde ihtiyaç duyulan bu özellik sayesinde daha detaylı ürün seçenekleri sunmuş olursunuz. Renk, Beden, Boyut ve benzeri farklı alternatifleri olan ürünlere ek özellik tanımlayabilir hatta bu özelliklere farklı fiyatlar belirleyebilirsiniz.

Reklam Yönetimi

Web sitesi içerisinde banner gösterimi yapabilir, günlük, aylık ve yıllık olarak raporlayabilirsiniz.

Kargo Yönetimi

Kargo ücretlerini fiyata veya ağırlığa göre hesaplatabilir, belirleyeceğiniz fiyatın üzerini ücretsiz kargo yapabilirsiniz.

Stok Takipli Satış

Dilerseniz Stok takipli satış yapabilirsiniz. Müşteri satın alırken stok adeti yetersizse alışveriş sepetinde uyarı vererek adeti düşürmesi istenir. Stok adeti sıfıra düşen ürün otomatik olarak satıştan kalkar. Bu sayede temin edemeyeceğiniz ürünü satmamış olursunuz.

Online Kullanıcılar

Sitenizde online kaç kişi olduğunu ve alışveriş sepetlerini görebilirsiniz.