+90 544 527 20 07

Sosyal Medyada Biz}

Duyuru
Sizlere uygun fiyatlarla kurumsal ve bireysel Web Site tasarımları sunuyoruz. Web sitesi tasarımı ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz...
İletişime Geç

Hakkımızda

Kastamonu Dizayn

Kastamonu Dizayn olarak amacımız, sayısı milyarları bulan internet siteleri arasında, sizin web sitenizi bir adım olsun öne çıkarabilmek, firmanızın veya kişisel sitenizin ulaşmak istediğiniz hedefe mümkün olduğu kadar yakın olmasını sağlamaktır.

Web tasarımı ve diğer web hizmetleri ile ilgili kısaca Kastamonu Dizayn;

Profesyonel ve özgün web site tasarımlarıyla farkınızı internet ortamında bizimle hissedebileceksiniz. Tüm web site tasarımlarımız müşteri beğenisi olmadan teslim edilmemektedir.
E-ticaret çözümleri ve sanal mağaza yazılımlarımızla ürünlerinizi hedef kitlelere rahatça sunabileceksiniz. Kolay kullanım ve kullanıcı dostu kontrol paneliyle ürünlerinizi düzenleyip ekleyebileceksiniz.

Web siteniz var, ancak web siteniz hedef kitleniz tarafından rahatça bulunamıyorsa, belirleyeceğiniz kelimelerle SEO hizmeti sayesinde Google’da üst sıralara çıkabileceksiniz. Ayrıca Google Adwords reklamları ile Google’da 1. sırada olabilir hedeflerinizin üzerinde müşterilere hitap edebilirsiniz.