Alcatel Idol 4 dikkat çeken özellikleri

Bu videomuzda Alcatel Idol 4 modelinin dikkat çeken bazı özelliklerini sizlere anlatıyoruz. Telefona özel olan bu yetenekler ile daha iyi bir kullanıcı deneyimi sizleri bekliyor.

Alcatel Idol 4 dikkat çeken özellikleri

Alcatel Idol 4 modelinin dikkat çeken özelliklerini bu videoda anlatıyoruz. Özellikle 3.6W sen çıkış gücüne sahip stereo hoparlörleri ile dikkat çeken Idol 4, Oyun ve multimedya gibi kullanımlarda oldukça iyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Alcatel Idol 4 video inceleme

Alcatel Idol 4 video incelemesi ile karşınızdayız. Uygun fiyatı, şık tasarımı ve VR gözlük ile…

Telefonun bir diğer dikkat çeken özelliği ise Boom tuşu. Telefonun sağ tarafında yer alan Boom tuşu, tam anlamıyla yardımcı tuş görevini görüyor. Bu butona dilediğiniz fonksiyonları atayarak, istediğiniz herhangi bir uygulamaya veya komuta hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Alcatel Idol 4 dikkat çeken özellikeri

Alcatel Idol 4 model isimli telefonun dikkat çeken özelliklerini anlattığımız bu video ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

Alcatel Idol 4 kutusundan çıkıyor

Alcatel Idol 4 modelinin bir diğer dikkat çeken özelliği ise döner yapıya sahip arayüz ve hoparlör sistemi. Ayarlar kısmından aktif hale getirilebilen bu özellik ile, telefonu ne şekilde tutarsanız tutun, arayüz daima düz pozisyonda karşınıza çıkacak. Bu özelliğin dikkat çeken bir diğer kullanım alanı da telefon görüşmeleri sırasında karşımıza çıkıyor. Oldukça sadece bir ön görünüme sahip olan telefonun, konuşma sırasında ters tutulma ihtimaline karşı olarak bu özellike sayesinde telefonu ters tutsanız bile ahize sesi daime üst kısımda kalan hoparlörden gelecek.

:: Alcatel Idol 4 modelini beğendiniz mi? 

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/alcatel-idol-4-dikkat-ceken-ozellikleri-78354