Apple Watch 3 ne zaman çıkıyor?

Üçüncü nesil Apple Watch modellerinin çıkış tarihi ve sunacakları konusunda yeni bilgiler ortaya çıktı. Peki, Apple Watch 3 kullanıcılarda heyecan yaratabilecek mi?

Apple Watch 2 inceleme

Apple Watch 2 inceleme videosu ile karşınızdayız. Apple’ın yeni nesil akıllı saati ne gibi…

Apple Watch 3 özellikleri ve çıkış tarihi

Son iddialara göre, Apple Watch 3 üretimini Tayvan merkezli Quanta Computer gerçekleştirecek. Orijinal Apple Watch ve Apple Watch Series 2 üretimini de aynı şirketin gerçekleştirdiğini hatırlatalım.

Apple akıllı saatinin pek fazla yenilikle birlikte gelmeyeceği söyleniyor. Buna göre, Quanta’nın akıllı saatin batarya ömrünü artırmayı öncelik olarak gördüğü ve bazı genel performans artırımları üzerine odaklandığı ifade edilmekte. Öte yandan Quanta bu bilgileri yalanlarken, bunların birer pazar spekülasyonu olduğunu açıklamış durumda.

Ortaya çıkan bu son gelişmeler sonrasında, üçüncü nesil akıllı saat için beklentilerin düşürüldüğü ve ilk iki modelde olmayan gelişmiş sensörler ile tasarım değişikliği gibi detaylardan bahsedilmediği göze çarpıyor. Ayrıca akıllı saatte, hücresel bağlantı seçeneklerinin olabileceği ya da daha geniş renk aralığı ve parlaklık sunacak micro-LED ekrana geçiş yapılabileceği de söylentiler arasında yer alıyordu.

Apple tarafından başvurusu yapılan yeni patentler sonraki Apple Watch modellerinde kalp hızı ve eşsiz kardiyo ritimleri üzerinden kullanıcıyı tanımlama, haptik geri bildirimi Apple Watch kayışlarıyla bütünleştirerek dahili alanda başka bileşenlere yer yer açma ve akıllı saatin daha ince olmasını sağlama gibi potansiyel gelişmelere işaret ediyor.

Apple, 2017’de neler tanıtabilir?

Geçtiğimiz yılı satışlardaki düşüş ve pil sorunları ile kapatan Apple, 2017 yılına sağlam…

Apple Watch 3 modellerinin çıkış tarihi olaraksa Sonbahar 2017 dönemi bekleniyor.

:: Apple Watch 3 almayı düşünüyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/apple-watch-3-ne-zaman-cikiyor-78240