Apple’dan USB-C’ye geçiş indirimleri

Geçtiğimiz haftalarda Apple, Hello Again etkinliği kapsamında yeni MacBook Pro ailesini tanıtmıştı. Yeni Macbook Pro’lara geçişi hızlandırmak isteyen Apple, çeşitli ürünlerde indirime gitti. İndirimlerin en dikkat çekici olanı, etkinlikte tanıtılan 5K ve 4K LG monitörler.

Apple’ın yıllar bOyunca Thunderbolt Cinema Display monitörleri kullanıcılarına sunmasından sonra bir anda LG monitörlere geçiş, bir çok kullanıcı için anlamsız gelmişti. Nitekim bu birlikteliğin son kullanıcıya yansıyacak bir avantajı varmış.

Apple, USB Type-C adaptörlerini ucuzlatacak!

Yeni MacBook Pro modellerinin sadece USB Type-C girişine sahip olması nedeniyle Apple, USB Type-C…

5K ve 4K Monitörlere indirim geldi

Şimdilik Amerika’da geçerli olan indirim kapsamında LG UltraFine 5K Display monitör 1299$’dan 974$‘a, LG UltraFine 4K Display monitör ise 699$’dan 524$‘a indi. İndirimli olan 4K monitör şu anda Apple Store’da satışa sunulurken, 5K monitörün gelecek ay satışa sunulacağını belirtelim.

Her biri Apple ve LG’nin partnerliğinde yeni nesil Macbook Pro’lar için üretilen ve geliştirilen UltraFine monitörler; dahili stereo hoparlörlere, USB-C girişlere, P3 geniş renk skalasına, kameraya ve mikrofona sahip.

İndirimlerin Aralık sonuna kadar devam edeceğini, şimdilik bu monitörlerin Türkiye’ye gelmediğini ancak o zamana kadar gelmesi durumunda indirimden yararlanma olasılığı olabileceğini de ekleyelim.

USB Type-C adaptörlere de indirim var

Profesyonel kullanıcıların yeni Macbook Pro’lara geçişte bazı zorluklarla karşılaştığını biliyoruz açıklamasını yapan Apple, yıl sonuna kadar Thunderbolt 3 kablolarda ve USB Type-C kablo ve adaptörlerde indirimin süreceğini söyledi.

USB Type-C ve Thunderbolt kablo ve adaptörlerinde indirimin 31 Aralığa kadar Türkiye’de de geçerli olduğunu hatırlatalım.

İndirimli USB Type-C ve Thunderbolt kablolarını görmek için tıklayın

:: USB Type-C kablo ve adaptörlerini almayı düşünüyor musunuz ?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/appledan-usb-cye-gecis-indirimleri-76699