Facebook hatası başınızı yakabilir!

Facebook, 2016’dan bazı anları hatırlatmak için kullanıcılara özel videolar hazırlamıştı ancak bu seferki durum farklı. Peki, dev sosyal ağdaki son hata nelere sebep oluyor?

Bu yıl Facebook’ta en çok neleri konuştuk?

Facebook, 2016 yılında en çok konuşulan konu başlıklarının yanı sıra ilk deva en popüler 10 Live…

Facebook geçmiş gönderileri yeni gibi paylaşıyor!

Son haberlere göre, Facebook kullanıcıları geçtiğimiz Cuma gününden beri tuhaf bir hata ile karşı karşıya kaldı. Kullanıcılar, sosyal ağda geçmiş aylarda yaptıkları fotoğraf ve durum güncellemesi paylaşımlarının yeniymiş gibi tekrar paylaşıldığını gözlemlemiş durumda. Yeniymiş gibi derken, gönderilerde güncel tarihin yer aldığının altını çizelim.

Bu hatanın neden oluştuğu ve ne kadar kullanıcıyı etkilediği konusunda resmi bir açıklama yok ancak Facebook hatayla ilgili incelemelere başlamış. Neyse ki bu durum bir kötü niyetli saldırı sonucunda gerçekleşmiş değil, yani hesabınız güvende. Öte yandan kullanıcıların geçmiş aylarda yaptığı ve unuttuğu bir paylaşımın zamansız bir şekilde tekrar paylaşılması belki de hoş olmayan durumlarla karşılaşılmasına sebep olabilirdi.

Facebook uygulamasına sürpriz güncelleme!

Facebook’un Android uygulamasına öyle bir güncelleme geldi ki, Facebook kullanıcılarının uzun…

Bu arada, bazı kullanıcıların 2016 Yılına Genel Bakış videolarından sonra veya Facebook mobil uygulamasını güncelledikten sonra hatanın meydana geldiğini ileri sürdüğünü de belirtelim.

Bakalım, Facebook tarafından konuyla ilgili detaylı bir açıklama gelecek mi?

:: Facebook’taki bu hatayla karşılaştınız mı ve hatanın sebebi sizce ne olabilir?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/facebook-hatasi-basinizi-yakabilir-77644