Facebook’tan Yeni Sohbet Uygulaması Geliyor!

Facebook, kullanıcıların kendi sohbet odalarını oluşturarak, paylaşılabilir grup sohbetleri meydana getirebilecekleri bir uygulamayı test ediyor.

TechCrunch’ta yer alan habere göre “Rooms” adındaki chat uygulaması, kullanıcılara bir chat sitesi deneyimi sunmak amacıyla tasarlanmış durumda.

Bilinmeyen Facebook Messenger Özellikleri

Facebook’un yeni chat uygulaması

TechCrunch‘ın uygulamanın kodları içerisinde keşfettiği özellik, chat sitelerine benzer bir uygulama deneyimini kullanıcılara sunma hedefinde olacak.

Kullanıcıların ilgi alanları doğrultusundaki sohbetlerin konu başlıklarını görebileceği uygulamada, paylaşılabilir bağlantı seçenekleri ile her kullanıcı sohbetin içerisine dahil olabilecek.

Facebook Messenger’a Kişi Ekle Özelliği

Facebook, Messenger uygulaması bünyesine “Kişi Ekle” özelliğini getirmeye hazırlanıyor. Facebook…

Kullanıcılar, gerçek adları ya da uygulama bünyesinde belirleyecekleri kullanıcı adları ile sohbetlerin içerisine dahil olabilecekler.

Henüz test aşamasında çalışmalarını sürdüren uygulamaya dair Facebook cephesinden detaylı bir açıklama gelmemiş durumda.

Bu doğrultuda uygulamanın Facebook Messenger‘a bağlı ya da Facebook Messenger‘dan bağımsız bir uygulama olup olmayacağı belirsizliğini koruyor.

Facebook’un “Rooms” uygulamasının kullanıcı beklentileri ne denli karşılayabileceğini hep birlikte göreceğiz.

:: Facebook’un “Rooms” adındaki yeni sohbet uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/facebook-yeni-sohbet-uygulamasi-gelistiriyor-75331