Galaxy S8 ekranından yeni detaylar!

Akıllı telefon sektörü son günlerde, Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 ve beraberinde duyurulması beklenilen Galaxy S8 Plus modeline odaklanmış durumda.

Galaxy S8 çıkış tarihi ortaya çıktı

Samsung Galaxy S8 için merakla beklenen detaylar gelmeye devam ediyor. Tasarım ve teknik…

29 Mart tarihinde yani MWC 2017 etkinliğinden bir süre sonra duyurulması beklenilen Galaxy S8 hakkında, her geçen yeni sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S8’in çalışan prototipinin sızdırılması, tüm tasarımsal detayları ortaya çıkarmıştı.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus kavisli bir ekran ile gelecek!

Twitter aracılığıyla sızdırılan bir görselde ise, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerine ait olduğu iddia edilen iki farklı ekran camı yer alıyor. 

Ekran camlarında yer alan sensör bölümlerinin, daha önce sızdırılan Galaxy S8 tasarımından farklı olması, Samsung’un cihaz üzerinde tasarımsal bazı değişiklikler yapmış olabileceği ihtimalini güçlendiriyor.

Samsung’un yeni amiral gemisinde, Galaxy S7’ye göre çok daha fazla sensöre yer verecek olması, özellikle güvenlik ve kullanım kolaylığı konusunda farklı çözümlerin kullanıcılara sunulacağı anlamına geliyor.

Görüntüyü sızdıran Twitter kullanıcısı ise fotoğrafları, Çin’de yer alan bir ekran koruyucusu üreticisinden temin ettiğini belirtiyor.

:: Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8 sizi heyecanlandırıyor mu?

SDN – ShiftDelete.Net