Galaxy S8 ile Canavar Modu gelebilir!

Samsung’un son olarak gerçekleştirdiği patent başvurusu oldukça ilginç bir özelliğe işaret ediyor. Galaxy S8 amiral gemisi akıllı telefon ile birlikte gelmesi beklenilen Canavar Modu (Beast Mode) adlı özellik ne mi sağlıyor?

Samsung Galaxy S8 pahalı olacak!

Samsung Galaxy S8 akıllı telefonun, Galaxy S7’ye oranla oldukça pahalı olabileceği ileri sürülmüş…

Samsung Galaxy S8 Canavar Modu ile coşacak!

Samsung tarafından başvurusu yapılan Canavar Modu özelliğinin neler sunacağı hakkında detaylar şu an için sağlanmış değil, ancak tahminler bu mod aktif durumdayken akıllı telefonun performansında ciddi artış olacağı yönünde. Hali hazırda adıyla bile performansa işaret eden bu modu, belki de bilgisayarlardaki hız aşırtma (overclock) işlemi gibi düşünebiliriz.

Galaxy S7 için sunulan Nougat betasında da Samsung’un Oyun ve Yüksek Performans Modları sunması dikkat çekerken, patent başvurusu yapılan bu modun da kullanıcı ihtiyaç duyduğunda ekstra performans sunacağı açık.

Farklı pazarlara göre 10nm mimarisindeki 8 çekirdekli Snapdragon 835 çipset ve adı henüz netleşmemiş olan Exynos çipset ile birlikte gelmesi beklenilen Galaxy S8’in performanstan ödün vermeden yüksek verimlilik sağlayacağı açık. Ek olarak beklenilen 8 GB RAM ile birlikte Samsung oldukça güçlü bir amiral gemisi sunacak gibi gözüküyor.

Son olarak, Samsung Galaxy S8 akıllı telefonun Nisan ayı içerisinde özel bir etkinlikle tanıtılmasının beklendiğini de belirtelim.

:: Galaxy S8’de sunulması beklenilen Canavar Modu hakkındaki görüşleriniz neler?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/galaxy-s8-ile-canavar-modu-gelebilir-77926