Galaxy S8 Plus, 6 inç ekranla mı gelecek?

Samsung, Note 7 sonrasında aldığı hasarın etkilerini azaltmaya çalışıyor. Önümüzdeki yıl kullanıcıların karşısına iki yeni Galaxy S8 modeli ile çıkmaya hazırlanan Güney Koreli firma kullanıcılarına karşı kaybettiği güveni tekrar kazanmak istiyor.

Galaxy S8 ile Canavar Modu gelebilir!

Samsung, heyecanla beklenen amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8 ile birlikte Canavar Modu…

Samsung, 2017’de iki farklı Galaxy S8 modeli tanıtmaya hazırlanıyor. Kullanıcıların karşına 5 inç, diğer modelinin ise 6 inç ekrana sahip Galaxy S8 Plus olacağı söylentisi ortalıkta dolaşıyor.

Bu sefer ortaya atılan iddiaya göre Galaxy S8, Note serisinin ekran ölçülerinden daha büyük bir ekrana sahip bir modeli kullanıcıların karşısına çıkacak.

Note serisinin geleceği tartışılabilir!

Ortaya atılan söylentiye göre, Galaxy S8 Plus modeli 6 inçlik bir ekrana sahip olacak. Eğer bu söylentinin doğruluk payı var ise Galaxy S8, Samsung’un şu ana Galaxy S serisi için kadar çıkartacağı en büyük ekranlı telefon unvanına sahip olacak. Tabi bu söylenti ile  kullanıcıların kafasında Note serinin geleceği ne olacak?” sorusu çınlıyor.

Şöyle bir baktığımızda ise Note 7,5.7 inç bir ekrana sahipti. Eğer ortaya atılan söylenti onaylanırsa, Samsung S8 Plus, şu anlık Samsung’un piyasaya çıkartacağı en büyük ekrana sahip Galaxy S modeli unvanını taşıyacak.

Ortaya atılan diğer bir söylenti göre ise 2017’de çıkacak olan Galaxy S8 modellerinin iki yanı kavisli olması bekleniyor. Böylece Samsung yetkilileri, Galaxy S8 ile ‘’Edge’’ kavramını kaldırmayı düşünüyor.

Galaxy S8 bataryasını LG yapabilir!

Galaxy Note 7 ile yaşananlardan sonra Samsung, yeni akıllı telefonlarındaki bataryaları farklı…

Galaxy S8 hakkında son zamanlarda çıkan raporlara göre, Samsung iki yeni Galaxy S8 modelini 2017‘de düzenlenecek olan MWC etkinliğinde tanıtmasını bekleniyor. Bu konu hakkında ilerleyen günlerde yetkililer gereken resmi açıklamayı yapacaklardır.

::6 inçlik Galaxy S8 modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaydet

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/galaxy-s8-plus-6-inc-ekranla-mi-gelecek-77988