Google

Google günümüzde, dünya genelinde en çok kullanılan arama motoru olarak hizmet vermektedir. Arama motoru olmasının dışında, web sitenizi üstün kılacak araçları ile rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlayacak hizmetler sunmaktadır.

Oniva olarak web sitenizin Google bazlı her türlü çalışmalarını uzman ekibimizle yürüterek, web sitenizin daha sağlıklı etkileşimlerde bulunmasını; Bu sayede potansiyel müşteri kitlenizi daha iyi belirleyerek onlarla doğru zamanlarda etkili iletişim kurmanıza olanak sağlıyoruz.

 

google

  SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Rekabetin artmaya devam ettiği şu günlerde, web sitenizin arama motoru optimizasyonu çalışmalarını yaptırarak arama motoru sonuçlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayabilirsiniz. Böylece kolay erişilebilir bir web sitesine sahip olacaksınız, dolayısıyla web sitenizin ziyaretçi sayısı artacaktır.

 AdWords

Web sitenizi analiz ederek seçilen ya da sizin belirlediğiniz anahtar kelimeleri kullanarak oluşturulan Google bazlı reklam çalışmalarıdır. AdWords ile yayınlayacağınız reklam çalışmalarını bir çok kritere göre filtreleyebilirsiniz. Dolayısıyla  doğru hedef kitlesine ulaşmış olursunuz

  Görüntülü Reklam

Sizin için, verdiğiniz hizmet ya da ürünle ilgili resim ve video içerikli reklam çalışmaları yapıyoruz. Bu reklamlar Google’da ya da Google ile anlaşmalı, reklam içeriklerinize uygun içeriklere sahip olan web sitelerinde yayınlanacaktır. Ayrıca hedef kitleyi yaş, cinsiyet ve konum gibi bir çok kategoride filtreleyerek daha sağlıklı etkileşim  sağlanmaktadır.

  Kelime Bazlı Çalışmalar

Web sitenizi rakip firmaların web sitelerinden soyutlayabilmenin en önemli adımlarından biri, kelime  bazlı arama motoru optimizasyonu yaptırmaktır. Kelime bazlı çalışmaların Standart arama motoru optimizasyonundan farkı, web sitenizin detaylı analizi yapılarak verdiğiniz hizmet ya da ürün ile alakalı anahtar kelimelerin seçilmesi ve bu anahtar kelimeler doğrultusunda arama motoru optimizasyonu yapılmasıdır.

  Gelişmiş Raporlama

Web sitenizi ziyaretçi bazlı bir çok alanda analiz ederek, hit değerlerini ve konumlarını grafiklerle sunuyoruz.  Ayrıca kullanıcıların web sitenize erişim sağladıkları bağlantı ve arama motorlarında kullandıkları anahtar kelimeleri belirleyerek, hedef kitlenizi sağlıklı bir biçimde belirliyoruz.

  Web Site Analizi

Web sitenizin tasarım, kod yapısı, metin ve görselleri analiz ederek kullanılabilirliğini arttırmak üzerine yaptığımız çalışmalar ile daha sağlıklı etkileşimlere olanak sağlıyoruz. Ayrıca web sitenizin analiz sonuçları  doğrultusunda yapılacak olan çalışmalar, web sitenize arama motorları açısından avantaj sağlayacaktır.

  Bölgesel SEO Çalışmaları

Web sitenizin arama motoru sonuçlarında, hangi şehirde daha üst sıralarda çıkacağına yönelik yapılan çalışmadır.