Honor 8 için Android 7.0 tarihi belli oldu!

Huawei Honor 8 akıllı telefonlar için Android 7.0 Nougat mobil işletim sistemi güncellemesine sadece birkaç gün kaldı. İşte, Honor 8 için sunulacak güncellemenin çıkış tarihi.

Huawei Honor 8 Ne Kadar Sattı?

Birkaç ay önce satışa sunulmuş olan Huawei Honor 8, şimdilerde elde ettiği satış rakamı ile…

Huawei Honor 8 Android 7.0 Nougat çıkış tarihi

Honor 8 akıllı telefonlar için Android 7.0 Nougat’ın Şubat ayında çıkış yapması beklenirken tarih sandığınızdan çok daha yakın bir hale geldi. Huawei Japonya yaptığı duyuruyla EMUI 5.0 ile birlikte güncellemenin 16 Ocak tarihinde sunulmaya başlayacağını açıkladı.

Huawei Honor 8 akıllı telefonlar için sunulacak güncellemenin boyutunun 1.97 GB olduğu belirtilirken dağıtımın kademeli olarak gerçekleştirilecek olacağının bir kez daha altını çizelim. Yani dağıtımın tüm ülkeler için yayılması birkaç haftalık süreç anlamına geliyor.

Huawei, Honor 8 sahiplerinin güncelleme öncesinde mutlaka kişisel verilerini yedeklemesi gerektiğini önemle vurgularken bataryanın ise en az yüzde 50 oranında şarjlı olması gerektiğini paylaştı.

Android 7.0 Nougat güncellemesi ile birlikte gelecek birçok yeni özelliğin yanı sıra, Huawei yeni sistem optimizasyonları, kararlılık artışı ve daha iyi uygulama çok yönlülüğüne işaret ediyor.

:: Huawei Honor 8 akıllı telefonunuzu Android 7.0 Nougat sürümüne güncelleyecek misiniz?

SDN – ShiftDelete.Net