Instagram canlı yayın özelliği doğrulandı!

Günümüzün popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram’ın, canlı yayın özelliğini kullanıcılara sunmak için test sürecine başladığını daha önce sizlere duyurmuştuk.

Instagram yepyeni özelliklerle güncellendi!

Bugün sunulan Instagram güncellemesi birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Güncellemede…

Hatta, Rusya’da yaşayan bir kullanıcı beta sürecinde olan canlı yayın özelliğine erişerek, ekran görüntülerini sosyal medya sitelerinde paylaşmıştı.

Kevin Systrom, canlı yayın özelliğini doğruladı!

Instagram CEO’su Kevin Systrom, Financial Times ile yaptığı bir söyleşide canlı yayın özelliğinin kendileri için oldukça heyecan verici olduğunu ve insanlar arasında ilişkileri güçlendirerek birbirlerine daha yakın olabilmeleri için inanılmaz bir yol alınmasını sağlayacağını belirtti.

Kevin Systrom canlı yayın özelliğinin ne zaman kullanıma sunulacağı hakkında bir bilgi vermezken, Instagram’ın bu yeni özelliğinden kısaca bahsetmek gerekirse, birisi canlı yayına başladığında uygulamanın en üstünde yer alan hikayeler bölümünde canlı yayında olduğuna dair bir ibare görüntüleniyor.

Instagram’a canlı yayın desteği geliyor

Popüler resim paylaşma servisi Instagram’a canlı yayın desteğinin geleceği konuşuluyor. Rus…

Siz canlı yayına başlamak istediğinizde ise, Go Insta! adı verilen büyük kırmızı butona tıklamanız yeterli olacak. Tabi, canlı yayın özelliğinin geliştirilmeye devam edildiğinin ve kullanıcılara sunulduğunda bazı farklılıklar ile birlikte gelebileceğinin unutulmaması gerekiyor.

:: Instagram’ın canlı yayın özelliğinden beklentileriniz neler?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/instagram-canli-yayin-ozelligini-dogruladi-76833