iOS 10.2.1 beta 3 yayınlandı

Apple, yaklaşık üç hafta aradan sonra iOS 10.2.1‘in üçüncü betasını geliştiriciler için yayınladı.

Apple’ın haftalık beta güncellemeleri yayınlamasına alışan iOS kullanıcıları bu gecikmenin  final sürümünün yayınlanacağı anlamına geldiğini düşündüler.  Fakat Apple’ın güncellemeye ara verme sebebi Noel tatiliydi.

iOS 10.2 çıktı!

Apple, iOS 10.2 güncellemesinin final sürümünü yayınladı. Peki iOS 10.2 ile birlikte gelen…

Şimdilik sadece geliştiriciler için

iOS 10.2.1 beta 3 şu anda sadece geliştiriciler için yayınlandı. Eğer bir geliştirici hesabınız varsa güncellemeyi Apple Geliştirici Merkezi‘nden yada iOS cihazınıza yüklü geliştirici profilini kullanarak Ayarlar/Genel/Yazılım Güncelleme adımından yükleyebilirsiniz. Halka açık betanın bir kaç gün içinde yayınlanması bekleniyor.

iOS 10.2.1’in ilk iki betasında herhangi bir yenilik yoktu. Bu güncelleme iOS 10.2’de ortaya çıkan hataları düzeltme ve performans geliştirmelerine odaklanmış durumda. Son beta güncellemesinde yenilik keşfedersek yazımızı güncelleyeceğiz.

iOS 10.2 yeni Unicode 9 emojileri, yeni TV uygulaması, Müzik uygulamasında geliştirmeler ve hata düzeltmeleri içeriyordu. Bunun dışında bu güncelleme ile Apple’ın Eylül ayında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtımında kullandığı yeni duvar kağıtları yeni iPhone’lara gelmişti.

:: Apple’ın iOS 10 beta programına katıldınız mı?

 

SDN – ShiftDelete.Net