iPhone 7 Jet White kazara ortaya mı çıktı?

Apple tarafından satın alınan Beats’in resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan fotoğraf, iPhone 7 serisi için Jet White (Bembeyaz) renk seçeneği geleceği konusundaki dedikoduları adeta alevlendirdi!

Jet white iPhone 7 videoda göründü

Apple’ın iPhone 7 ile birlikte ilk defa kullandığı Jet Black rengi bir çok kişinin beğenisini…

iPhone 7 için yeni renk seçeneği!

Apple tarafından iPhone 7 ve iPhone Plus için Jet Black renk seçeneğinden sonra şimdi bir de Jet…

Apple iPhone 7 Jet White (Bembeyaz) ortaya çıktı!

Apple, iPhone 7 akıllı telefon modelleri ile birlikte Jet Black (Simsiyah) renk seçeneğini kullanıcılarına sunmuştu. Son iddialar ise şirketin, bir de Jet White (Bembeyaz) renk seçeneği sunacağı yönündeydi.

Apple konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınsa da Beats by Dr. Dre markasının resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan bir fotoğraf önceki iddiaları bir kez daha akıllara getirdi. Öte yandan Beats’in böyle bir hamle yapmasının pek de mümkün olmadığı düşünülüyor.

Cihazın özellikleri göz önünde bulundurulduğunda, fotoğraftaki cihazın gümüş renk bir iPhone 6s veya bir iPhone 5C olduğu söyleniyor. Paylaşımda esas öne çıkması istenilen ise Beats Studio Wireless kulaklık. Odaklanma, açı ve uygulanan filtrelerin cihazın iPhone 7 serisinden gibi gözükmesine sebep olduğu düşünceler arasında. Tüm detaylar göz önünde bulundurulduğundaysa cihaz büyük ihtimalle bir iPhone 6S.

Bakalım Apple, iddia edilen Jet White (Bembeyaz) renk seçeneğini iPhone’lara ne zaman getirecek?

:: Sizce Apple, Jet White seçeneğini iPhone 7S ve iPhone 7S Plus ile birlitke mi sunacak?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/iphone-7-jet-white-ozellikleri-78350