iPhone 7 Plus için portre modu reklamı!

Apple, bugün YouTube kanalında iPhone 7 Plus için yeni bir reklam yayınladı. Reklam, cihazın çift kamera tasarımına ve onunla birlikte gelen Portre Modu özelliğine odaklanıyor.

iPhone 7 ve Apple Watch için Yeni Reklamlar

Apple, iPhone 7 ve Apple Watch Series 2 için yeni reklam filmlerini yayınlandı. Reklamlarda suya…

Portre modu hayran bırakıyor

iPhone 7 Plus’ta çift kameranın nimetlerinden biri portre modu ile çekilen resimler. Bu mod, arka planları bulanıklaştıran ve yüzlere keskin odaklanmaya getiren bir alan derinliği efekti oluşturarak harika portreler çekmenize yardımcı oluyor..Artık, profesyonel görünümlü portre çekmek, fotoğraf yakalamak kadar kolay.

Reklam, portre moduyla resmi çekilen bir kişiyle başlıyor ve herkesin görüntü profesyonelliğinin farkına varıp kendi resminin çekilmesini isteyen bir domino etkisine neden oluyor. Portreler çekildikten sonra reklamda tam ekran gösteriliyor ancak Apple’ın görüntülerde bir oynama yapıp yapmadığı belli değil.

Apple, geçen ay paylaştığı reklamda da iPhone 7 Plus’ın optik yakınlaştırma desteğine odaklanmıştı. Bu da Apple’ın bu yıl iPhone 7’ye göre çok daha iyi bir satış grafiği yakalayan iPhone 7 Plus’ı biraz daha ön plana çıKarmaya çalıştığının kanıtı.

Apple, “take mine” sloganı ile yayınladığı reklam videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

:: Sizce iPhone 7 Plus’taki portre modu kullanışlı mı?

 

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/iphone-7-plus-icin-portre-modu-reklami-78388