İşte Instagram’ın en çok beğenilen ismi

Facebook çatısı altındaki bir diğer popüler sosyal medya platformu olan Instagram’da, 2016 yılının en çok beğenilen ilk 5 gönderisinin kime ait olduğu ortaya çıktı. İşte o isim!

Instagram’da canlı yayın dönemi başladı

Instagram, artık bir canlı video yayını platformuna dönüşüyor. Fotoğraf paylaşım uygulamasının…

Selena Gomez Instagram’ın zirvesinde

24 yaşındaki ünlü şarkıcı Selena Gomez, 103 milyon takipçisi ve bolca beğeni alan gönderileriyle Instagram’ın en popüler isimlerinin başında geliyor. Gomez, sosyal medyaya 14 haftalık bir ara vermiş olmasına rağmen, yapmış olduğu gönderilerle en çok beğenilen gönderilerin sahibi konumunda.

Platformun en çok beğenilen ilk 5 gönderisine sahip olan ünlüden sonraki, en çok takipçisi olan diğer isimler ise şöyle sıralanıyor: 94 milyon takipçiyle Taylor Swift, 90.4 milyon takipçiyle Ariana Grande88.9 milyon takipçiyle Beyonce, 89.3 milyon takipçiyle Kim Kardashian79.5 milyon takipçiyle Kylie Jenner ve 69.4 milyon takipçiyle Kendall Jenner.

2016 yılının en çok takip edilen 10 ünlü sıralamasındaki erkek isimlerse 83 milyon takipçiyle yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo ve 71 milyon takipçiyle aksiyon filmlerinin aranılan ismi Dwayne Johnson.

Selena Gomez’in Instagram’da en çok beğenilen gönderileri

Selena Gomez’in en çok beğeni alan fotoğrafının 5.9 milyon rakamına ulaştığının altını çizerek, isterseniz şimdi ilk 5 gönderiye bir göz atalım.

:: Peki, siz de bir Selena Gomez takipçisi misiniz?

sonraki

KAYNAK : http://shiftdelete.net/iste-instagramin-en-cok-begenilen-ismi-77409