Kaby Lake işlemcili MacBook Pro geliyor!

Apple’ın Ekim ayında tanıttığı yeni MacBook Pro ailesi, beklenenin aksine Intel’in 6. nesil Skylake tabanlı işlemcileriyle çıkmıştı. 

Apple, yeni MacBook Pro alan kullanıcılarını üzecek, yeni alacakları ise sevindirecek bir güncellemeyle gelebilir.

MacBook Pro, Kaby Lake ile güncellenecek

Yeni MacBook Pro ailesi, daha yeni olmasına karşın, önümüzdeki günlerde Intel’in yeni Kaby Lake işlemcileriyle ve 32 GB RAM desteğiyle tekrar yenilenecek.

Yeni MacBook modelleri yolda!

Yakın zamanda Apple’ın pazarlama başkanı Phil Schiller verdiği bir röportajda 16 GB’dan daha fazla RAM’in aşırı pil tüketeceğinden dolayı MacBook’larda kullanılmayacağını belirtmişti.

MacBook 2016 incelemesi

Macbook 2016 inceleme videosuyla karşınızdayız. Rose Gold renk seçeneğiyle birlikte donanım…

Bugün ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda Apple’ın fazladan işlem gücüne ihtiyaç duyan kullanıcıları yüzüstü bırakmamak adına güncellemeyle beraber 32 GB RAM’e sahip bir MacBook modeli de çıkaracağını gösteriyor.

Bu donanım güncellemesiyle beraber MacBook’larda Intel’in yeni işlemci ailesi olacak olan Kaby Lake işlemcileri kullanacak, ek olarak da 32 GB RAM’e sahip olan 15 inçlik MacBook Pro modeli duyurulacak.

Diğer 13 inçlik pro modelinde ise 32 GB RAM’e yer verilmeyecek. Son olarak söz konusu bu donanım güncellemesinin 2017 yılının üçüncü çeyreğinde gerçekleştirileceğini de belirtmeden geçmeyelim.

:: Yenilenmiş MacBook Pro’lar sizce fark yaratabilirler mi?

SDN – ShiftDelete.Net