Karşınızda Razer Project Valerie – Video

Razer Project Valerie ile bir rüya resmen gerçeğe dönüşüyor. Dünyanın ilk 3 ekranlı laptopu olan Project Valerie konsept modeli ile CES 2017‘de dikkatimizden kaçmadı.

CES 2017 ile ilgili tüm haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz… Razer Project Valerie özellikleri

Üç adet 4K ekrana sahip Razer Project Valerie, bu sayede hem iş hem de Oyun için olmak üzere, 12K çözünürlükte bir görsel şölen sunuyor.

Tamamen entegre edilmiş ve otomatikleştirilmiş olan ekranları, hem stil hem de üst düzey performansı bir araya getiriyor. Alüminyum menteşelere sahip üründe, yan ekranlar hızlı bir şekilde açılıp kilitleniyor ve hizalanabiliyor.

Ekran kartı kısmında ise NVIDIA GeForce GTX 1080, bu notebook’un ihtiyaç duyduğu gücü sağlayacak. Hem NVIDIA Surround View, hem de G-Sync sayesinde görüntüler cam gibi olacak. 

Bu üç ekran toplamda 11520 x 2160 çözünürlükte oldukça geniş açılı bir deneyim sunuluyor. İş yaparken üç ekranı bağımsız olarak çeşitli uygulamalar için ayrı ayrı kullanabileceğiniz gibi, oyun oynarken devasa bir savaş alanını tamamen gözetmeniz de mümkün.

Kompakt kasasını rahatlıkla dizüstü bilgisayar çantasına yerleştirebileceğiniz belirten Razer, bu sayede üçlü ekran deneyimini her yerde sağlayabileceğini iddia ediyor. Yaklaşık 3.8 cm kalınlığında ve 5.4 kg ağırlığında olan dizüstü bilgisayarın diğer donanım detayları ise henüz açıklanmadı.

Razer Project Valerie için şimdilik herhangi bir fiyat ve çıkış tarihi bilgisi bulunmuyor.

::Bilgisayarı nasıl buldunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/razer-valerie-ozellikleri-ve-fiyati-78397