Kurumsal WhatsApp geliyor!

Neredeyse her dört kişiden üçü popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘ı aktif olarak kullanıyor. WhatsApp yetkililerinin almış olduğu karar ile birlikte mesajlaşma uygulamasını işletmeler için geliştiriyor.

Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat çıktı!

Samsung, Galaxy S7 ve S7 edge akıllı telefonları için beklenen Android 7.0 Nougat güncellemesini…

Popüler mesajlaşma uygulamasını kurumsallaştırmak isteyen yetkililer, WhatsApp‘ın yeni özelliğiyle beraber şirket çalışanlarının birbirleri arasında daha rahat bir şekilde haberleşmelerine olanak sağlayacak.

WhatsApp, Slack ve Microsoft Team’e rakip oluyor!

WhatsApp Enterprise, ile gelen yeni özelliklerle WhatsApp, Slack ve Microsoft Team‘e rakip olarak büyük bir darbe vurmak istiyor.

#Exclusive by @WABetaInfo
In latest Android and WP beta updates there are references about a new WhatsApp platform: its name is “Enterprise”

— WABetaInfo (@WABetaInfo) 10 Ocak 2017

Şu anlık beta aşamasında olan bu özellikle WhatsApp, Slack ve Microsoft Team uygulamalarının dikkat çeken özelliğini kullanıcılarına sunmayı hedefliyor. 

Beta sürümü ile birlikte iş platformuna özel yenilikler getiren yetkililer, çalışanların aralarında daha rahat ve kolay bir şekilde organize olmaları adına önemli bir adım atarak Microsoft Team ve Slack uygulamasına alternatif olacak.

İlk önce iOS kullanıcılarına beta olarak sunulacak bu özellik daha sonra Android kullanıcıları için sunulması bekleniyor.

Şimdilik WhatsApp yetkilileri tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da, ilerleyen günlerde gerekli açıklamanın yapılması bekleniyor.

::Kurumsal Whatsapp hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net