LG G6 tasarımı büyük oranda ortaya çıktı!

LG yetkilileri, G5 modeli sonrasında yaşadığı düşüşü, LG G6 ile toparlamak istiyor. Bu yılın iddialı cihazlarından biri olan LG G6, özellikleri ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

LG G6 tanıtım tarihi kesinleşti!

LG’nin MWC 2017 etkinlik tarihi açıklandı. Yaklaşan Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması beklenen…

26 Şubat günü tanıtılması beklenen LG G6 hakkında onlarca sızıntı haber ortalıkta dolaşıyor. Galaxy S8‘in karşısına çıkacak olan iddialı modellerde LG G6‘nın görselleri sızdırıldı.

LG G6’nın yeni tarama görselleri sızdırıldı!

Yaklaşık bir ay içerisinde Barcelona‘da düzenlenecek MWC 2017 etkinliğinde tanıtılacak olan LG G6‘nın, yeni tarama görselleri, Ghostek tarafından sızdırıldı.

Ghostek şirketinin yaklaşmakta olan LG G6 için tasarladıkları koruyucu kılıfın görüntüsünü paylaşmasının ardından, pekte belli olmasa da yeni telefonun tasarımı hakkında fikir sahibi olmamızı sağlamakta.

Sızdırılan görselleri incelediğimizde  LG G6‘nın ne kadar ince olduğunu görmekteyiz. Oldukça ince ve zarif bir tasarıma sahip olan LG G6, inceliği ile oldukça dikkat çekiyor.

Çift kamerasının ve parmak izi okuyucusunun konumunu ele aldığımızda ise, LG G6‘nın arka tasarımı bir önceki LG modelleri ile aynı çizgide olduğunu farkına varıyoruz.

LG yetkilileri, G5‘te kullandığı modüler tasarımın G6‘ta yer almayacağını açıklamışlardı. Yetkililer2880×1440 çözünürlükteki ekranın yanı sıra kullanıcıları metal bir kasa tasarımı ile karşılamayı düşündüğü iddia ediliyor.

Ayrıca yeni modelin suya karşı dayanıklı olacağı da ortada dolaşan iddialar arasında yer almakta. Yeni nesil Snapdragon 835 işlemciden güç alacak olan LG G6, en az 4 GB RAM ile karşımıza çıkması bekleniyor.

LG G6 su geçirmez olabilir!

LG G6 için yeni detaylar gelmeye devam ediyor. LG tarafından yayınlanan bir görsel ve video,…

Gelen sızıntılar ile beraber LG’nin yeni amiral gemisinin tasarımının kabaca görsellerde göründüğü gibi olmasını bekleniyor.

Fakat LG G6‘nın tanıtılmasına bir ay gibi bir süre var ve cihaz tanıtılana kadar böyle söylentiler gelmeye devam edecektir.

Henüz bu konu hakkında resmi bir açıklamada bulunmayan LG yetkilileri, çıkan sızıntılar hakkında ilerleyen zaman içerisinde gereken açıklamayı yapacaktır.

::LG G6’nın tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net