Logitech M720 Triathlon inceleme

Bu videomuzda Logitech M720 Triathlon model isimli kablosu fareyi inceliyoruz. İyi seyirler!

Logitech M720 Triathlon kablosuz fare özellikleri

Bluetooth smart ve 2.4 GHz Teknolojilerini destekleyen fare, 10 metre mesafeye kadar bağlanabilirlik sunuyor. Bluetooth smart teknolojisi ile Windows 8, windows 10, Mac OS X10 ve üzeri işletim sistemlerine ek olarak, Chrome OS ve Android 5.0 ve üzeri işletim sistemlerinde direkt bağlantı desteği sunuluyor. Kutudan çıkan Unifying alıcı ise direkt tak-çalıştır modeliyle çalışıyor.

AA tipi 1 pile 2 yıla varan kullanım süresi sunan Logitech M720 Triathlon modeli, 1000 DPI seviyesine kadar sensör çözünürlüğü sunuyor. Farenin üzerinde 8 adet buton yer almakta. Son olarak farenin 135 gramlık bi ağırlığa sahip.

Logitech M720 kablosuz fare incelemesi

Sözü fazla uzatmadan sizleri Logitech M720 kablosu fare incelemesi ile baş başa bırakıyoruz!

Logitech M720 kablosuz fare tasarımı

Oldukça sadece görünen M720 Triathlon modeli, siyah rengin hakim olduğu bir tasarıma sahip. Farenin sadece alt kısmı beyaz. Üst kısımda ise fare tekerliğinin yan kısımları metalik gri renkli.Farenin elle kavrama ve ergonomi konusunda oldukça iyi olduğunu söylemek mümkün, Üst kısımdaki doku ise uzun süre kullanımlarda ellerin terlemesine sebep olmuyor. Dokunma hissiyatı oldukça iyi.

Logitech M720 Triathlon modelinin zemindeki kayganlığını beğendiğimi söyleyebilirim.  Herhangi bir mousepad ihtiyacı olmadan pek çok zeminde kullanabilirsiniz.

Kullanım detaylarına değinecek olursak, Logitech Options yazılımından bahsetmek gerekiyor. Bu yazılım ile fare ile ilgili çok sayıda ayara ulaşabilirsiniz. Farenin yan ve üst kısımlarındaki butonların görevlerini bu yazılım ile değiştirmek de mümkün.

Bluetooth smart teknolojisi ise bağlanabilirlik konusunda son derece pratik bir kullanım sağlıyor. Aynı anda 3 cihaza bağlanabilen fareyi, herhangi bir cihaza bağlamak için rakamların hemen altındaki butona basarak profil seçiliyor. Fare ise otomatik olarak eşleşme moduna giriyor. Akıllı telefon üzerinde anında görünen fare, bu sayede çok kolay bir şekilde bağlanabiliyor.

Logitech M720 kablosuz fare artıları

Şık tasarım
3 cihaza aynı anda bağlanabilme
Pratik kullanım
Terletmeyen doku
Başarılı yazılım desteği

Logitech M720 kablosuz fare teknik özellikleri

Bluetooth Smart bağlantı
2.4 GHz bağlantı
8 buton
AA pil ile 2 yıl kullanım ömrü
Windows 8, Windows 10 desteği
MacOS X 10.x desteği
Android desteği

:: Logitech M720 kablosuz fareyi beğendiniz mi?

 

 

SDN – ShiftDelete.Net

ShiftDelete.Net Değerlendirmesi Ürün Logitech M720 Triathlon İnceleyen Kaan Arlı Puan 9.00 / 10

KAYNAK : http://shiftdelete.net/logitech-m720-triathlon-inceleme-78278