Moto G5 Plus tasarımı ile birlikte ortaya çıktı!

Geçtiğimiz ay, Moto X (2017) model akıllı telefona ait olduğu iddia edilen bazı görseller ortaya çıkmıştı. Moto X’in satışa sunulacağı tarih merakla beklenirken, bugün ortaya çıkan sızıntı ile tüm beklentiler alt üst oldu.

Moto Z ve Moto Mod’lar kutudan çıkıyor

Motorola’nın ülkemizde satışa sunduğu Moto Z ve Moto Mod’lar kutularından çıkıyor. Bakalım Moto Z…

Romanya’da yaşayan bir kullanıcı, G5 Plus prototopini internet üzerinden satışa sununca cihazın özellikleri ve tasarımı ortaya çıktı.

Ancak, tuhaf bir şekilde geçtiğimiz ay ortaya çıkan Moto X görüntüleri ile satışa sunulan G5 Plus prototopi aynı tasarıma sahip.

Moto G5 Plus kullanıcılara neler sunacak?

Prototipi satışa sunan kullanıcı Moto G5 Plus‘ın Mart ayında kullanıcılar ile buluşacağını iddia ediyor. Bu durum telefonun, Şubat ayının sonlarına doğru düzenlenecek olan MWC‘de duyurulması ihtimalini güçlendiriyor.

5.5 inçlik ekranında Full HD çözünürlük sunacak olan telefonun, Qualcomm’un Snapdragon 625 işlemcisinden güç alması bekleniyor.

4 GB RAM’e ve 32 GB dahili depolama alanına ev sahipliği yapan G5 Plus, 3080 mAh kapasiteli bataryadan beslenecek.

13 megapiksel çözünürlüğünde arka ve 5 megapiksel çözünürlüğünde ön kameranın yer aldığı telefon, ön tarafında bir parmak izi okuyucuya ev sahipliği yaparken kutudan Android 7.0 Nougat ile çıkacak.

Tuhaf bir şekilde kullanıcının prototip satış ilanı halen yayında kalmaya devam ederken, telefonun XT1685 model numarasına sahip olacağı ortaya çıktı.

:: Moto G5 Plus modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net