Nokia P1 mi tanıtılacak?

Nokia bildiğiniz gibi yeni amiral gemisini Barcelona‘da düzenlenecek olan MWC 2017 etkinliğinde tanıtması bekleniyor. Tanıtılacak olan Nokia‘nın yeni amiral gemisi hakkında yeni söylentilerde gelmeye devam ediyor.

Farklı segmentlerle kullanıcıların karşısına çıkarak, rakiplerinin korkulu rüyası olacak olan Nokia‘nın yeni amiral gemisi hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. 

Nokia 8 sızıntısı için açıklama geldi!

CES 2017’de ortaya çıkan Nokia 8 sızıntısı hakkında ilk resmi açıklama geldi. Qualcomm standında…

Ortaya atılan iddiaya göre geçen yazdan hatırlayacağımız üzere Nokia P1 yeniden gündem konusu oldu. Yeni telefonun adı ”Nokia P1 mi yoksa Nokia 8 mi?” olacak soruları halen kafamızda dolaşırken yeni bir iddia bu tartışmaları yeniden alevlendirdi.

Söylenti: Nokia P1, MWC 2017’de tanıtılacak!

Rus haber kaynağı Worket‘e göre yeni Nokia P1, MWC 2017‘de tanıtılacak. Worket‘in haberine göre Snapdragon 835 işlemciye sahip olan Nokia P1, 6GB RAM ve 256 GB‘a kadar dahili depolama alına sahip olacak.

Nokia‘nın yeni amiral gemisininin 22,6 MP arka kamerası Zeiss serfikalı olması beklenirken, ayrıca telefonun toza ve suya karşı dayanıklı (IP57 sertfikalı) olduğu da iddia ediliyor.

Nokia P1‘de 5.3 inç Gorilla Glass Glass 5 ekranın yanı sıra, parmak izi okuyucusunun da bulunması bekleniyor. P1 kullanıcıların karşısına ise 3500 mAh‘lik bir batarya ile çıkacağı da konuşulan detaylar arasında yer almakta.

Ayrıca Nokia P1‘in çoğu yeni akıllı telefonun olmazsa olmaz özelliği olan ‘‘hızlı şarj’‘ özelliğine de sahip olacağı tahmin ediliyor. 

Nokia 8 hakkında ilk bilgiler geldi!

Nokia 6 ile telefon sektörüne iddialı bir giriş yapan yetkililer bunu sürdürmek istiyor. Gelen…

Android 7.0 ile kutudan çıkması düşünülen Nokia P1′in 128 GB‘lık modeli söylentiye 800 dolarlık bir fiyat etiketi ile çıkacağı tahmin edilirken, Diğer 256 GB‘lık modelin ise 950 dolardan satışa çıkartılacak.

Henüz Nokia yetkilileri iddia edilen bu özellikler doğrulanmadı. Her şey şu anlık bir söylentiden ibaret ama, yetkililer ilerleyen günlerde bu konu hakkında gereken resmi açıklamayı yapacaktır.

::Nokia’nın yeni telefonu sizce nasıl olacak?

SDN – ShiftDelete.Net