Oppo Find 9 özellikleri ve görselleri sızdırıldı!

Oppo Find 9 özellikleri ve görsel detayları ortaya çıktı. Özellikle Çin pazarında büyük bir rolü olan Oppo’nun yeni cihazı Oppo Find 9’a ait olduğu iddia edilen 2 adet görsel ortaya çıktı. Aşağıdaki görselden de anlaşılabildiği üzere Oppo Find 9 muazzam bir ekran kasa oranına sahip. 

Oppo Find 9 görselleri ve özellikleri

Artık akıllı telefonların işlem gücü ve depolama kapasitelerinin önemli bir kıyas konusu haline geldiği şu günlerde firmalar en güçlü işlemciye, en büyük ve en net ekrana sahip ve en yüksek kapasiteye sahip cihazları çıkarabilmek adına kıyasıya bir rekabet içerisindeler. Bu rekabet tasarım detaylarında da karşımıza çıkmaya başladı.

Özellikle yanlardan kasaya sıfırlanan ekranın alt ve üst kısımlarında ise çok küçük bir kasa payı bırakılmış. Bu bağlamda Oppo Find 9’un dış görünüş anlamında piyasadaki en şık cihaz olmaya aday olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Oppo Find 9 teknik özellikleri

Dış görünüşünün yanında güçlü bir donanıma sahip olan Oppo Find 9, kalbinde Snapdragon 653 işlemcisini barındırıyor. İki farklı RAM ve ROM çözümü bulunan cihazın ilk seçeneği 4 GB RAM VE 64 GB ROM’a sahipken ikinci seçeneği ise 6 GB RAM ve 128 GB ROM’a sahip.

Son olarak cihazın ne zaman çıkacağı ve tam olarak hangi fiyat aralığında olacağına dair henüz bir bilginin bulunmadığını da eklemeden geçmeyelim.

::Siz Oppo Find 9 hakkında neler düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net