Qualcomm, CES 2017’de neler tanıttı?

Qualcoom, CES 2017’nin en aktif firmalardan biri oldu. Daha önce tüm detaylarını paylaştığımız Snapdragon 835 dışında birçok Teknolojiyi bizlere tanıttı. İşte Qualcomm’un CES 2017 duyuruları!

Qualcomm Snapdragon 835 hakkında tüm detaylar

Qualcomm, yeni üst seviye işlemcisi Snapdragon 835’i resmen tanıttı. Tüm detaylarıyla Snapdragon…

Yeni IoT bağlantı platformu

Yeni platform, neredeyse kesintisiz bağlantı ile işlevselliği bir araya getirmeyi amaçlıyor. Cihaz ve teknolojilerde basit kullanım imkanı için geliştirilen platform, tutarlı ve kesintisiz bağlantı deneyimi sunmak istiyor.

Fuar sırasında Qualcomm; IoT (Nesnelerin İnterneti) cihazları, IoT aktarma merkezleri ve ağ geçitleri genelinde kullanılabilen özelliklerden oluşan bir paket tanıttı. Qualcomm Network IoT Connectivity isimli bu paket ile kompleks ve farklı bağlantı teknolojileri ve ekosistemleri merkezi bir şekilde yönetilebiliyor. Buna ek olarak Qualcomm, Wi-Fi Self Organizing Network çözümünün özelliklerini de mümkün olan en iyi yönetimli ağ sunacak şekilde arttırdığını açıkladı. 

ODG R8 ve R9 AR tanıtıldı!

Akıllı gözlük sektöründe farklı bir çağ açmayı hedefleyen ODG R8 ve R9 AR, CES 2017’de tanıtıldı….

Snapdragon 835 destekli sanal gerçeklik teknolojisi

10-nanometre FinFET teknolojisi üzerine inşa edilen Snapdragon 835, ODG R-8 ve R-9 mobil AR/VR akıllı gözlükleri için işlem kaynağı olarak kullanılacak. R-8 ve R-9 ürünlerinin, Snapdragon 835 işlemcisinin güç verdiği ilk akıllı

:: Qualcomm’un yeni teknolojileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/qualcomm-ces-2017de-neler-tanitti-78303