Razer Project Ariana duyuruldu!

Razer, Oyunculuğun geleceği için heyecan yaratan yeni projesinin duyurusunu gerçekleştirdi. Razer Chroma Teknolojisini yepyeni bir boyuta taşıyan bu yeniliğin adıysa Project Ariana!

Razer, PlayStation 4 kolu yapacak!

Sonunda PlayStation 4 için üçüncü parti gamepad’ler geliyor. PlayStation 4 için yeni üretilecek…

Dünyanın oyun için tasarlanmış ilk video projeksiyon sistemi

Başta da belirttiğimiz gibi Razer Chroma’nın çok renkli aydınlatmasını video projeksiyonu haline getirecek olan Project Ariana, oyun oynama şeklinizi baştan sona değiştirmek hedefinde.

Odanızı bilgisayar oyunları oynarken adeta dönüştürecek olan proje, dünyanın sürükleyici oyun için tasarlanmış ilk video projeksiyon sistemi olmasıyla öne çıkıyor. Modern video projektörü, ultra geniş balık gözü lens ve gelişmiş işleme yetenekleriyle oyunu kurulumunuzun ötesine taşıyor ve tüm odanıza genişletiyor.

Otomatik oda tarama yeteneğiyle kişiselleştirilmiş projeksiyon için akıllı oda kalibrasyonu sağlayan Project Ariana, bu anlamda yansımanın boyutunu ve açılarını odanıza göre otomatik olarak adapte edebilen tek projektör. 3 boyutlu derinlik ölçme özellikli kameralar kullanan sistem özel bir kalibrasyon yazılımına sahip ve böylece monitörünüzü ve çevresel faktörleri (mobilya, oda aydınlatması vb.) tespit edebiliyor. Project Ariana bunları göz önünde bulundurarak, odanız için en mükemmel ekranı sağlayacak kadar dikkatli.

Oyun ile oyuncu arasındaki boşluğu kapatmak üzere geliştirilmiş olan ve gücünü Razer Chroma’nın başarılı aydınlatma teknolojisinden alan Project Ariana, oyunla gerçek zamanlı olarak iletişim halinde kalıyor ve aydınlatma ile video efektleri bu şekilde oluşturuyor.

CES 2017 ile ilgili tüm haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz…

Project Ariana’nın oyuncular için ne zaman ve ne kadarlık fiyatla satışa sunulacağı hakkında şu an için herhangi bir bilgi verilmiyor.

:: Razer Project Ariana ile oyun oynamak ister misiniz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/razer-project-ariana-ozellikleri-78312