Razer’ın yeni ürünleri CES 2017’de çalındı!

Razer, ABD’nin Las Vegas eyaletinde düzenlenen CES 2017 fuarı kapsamında duyurusunu gerçekleştirdiği iki yeni ürünü ile oldukça dikkat çekmeyi başardı.

Dünyanın ilk otomatikleştirilmiş üç ekranlı dizüstü bilgisayarı Project Valerie ile oldukça geniş açılı bir Oyun ve çalışma deneyimi sunan Razer’ın, duyurusunu gerçekleştirdiği bir diğer ürün ise Project Ariana oldu.

Üç ekranlı dizüstü: Razer Project Valerie!

Razer Project Valerie ile bir notebook rüyası gerçek oluyor. CES 2017’nin yıldızlarından biri…

Razer’ın Chroma Teknolojisini yepyeni bir boyuta taşıyan Project Ariana, akıcı bir oyun deneyimi için tasarlanmış ilk video projeksiyon sistemi olma özelliğini taşıyor.

Razer Project Ariana duyuruldu!

Razer dünyanın sürükleyici oyun için tasarlanmış ilk video projeksiyon sistemi Project Ariana’yı…

Oyun dünyası için oldukça önemli olan bu iki yeni ürün ile fuarı başarıyla tamamlayan Razer’ın, aslında büyük bir talihsizlik yaşadığı ortaya çıktı.

Razer, iki prototip ürünün çalındığını açıkladı.

Şirketin CEO’su Min-Liang Ttan, Facebook hesabı üzerinden Razer’ın iki prototip ürününün CES 2017 fuarında çalındığını açıkladı.

Prototiplerin bulunabilmesi için hazırladıkları raporlar ile birlikte güvenlik güçlerinin yardımına başvurduklarını belirten Ttan, hangi ürünlerin çalındığını açıklamasında belirtmiyor.

Razer’ın CES 2017’de gün yüzüne çıkardığı ürünlerden sadece Project Ariana ve Project Valerie prototip olduğu için hangi ürünlerin çalındığını anlamak oldukça kolay.

:: Razer’ın gün yüzüne çıkardığı ürünlerin CES 2017’de çalınması hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/razerin-yeni-urunleri-ces-2017de-calindi-78416