Samsung, Galaxy A ve J serisinden umutlu!

Samsung’un 18 Nisan’da kullanıcılar ile buluşması beklenilen yeni amiral gemisi Galaxy S8 için, tedarikçilerine 60 milyon parça siparişi verdiğini sizlere duyurmuştuk.

Samsung, kaç milyon Galaxy S8 üretecek?

Galaxy S8, Samsung tarafından kaç milyon üretilecek? Samsung’un hedef satış rakamlarını ortaya…

Galaxy S8 ile piyasaya oldukça iddialı bir şekilde girmeyi hedefleyen Samsung, orta seviye akıllı telefon segmentinede oldukça önem veriyor.

Güney Kore kaynaklı raporlara göre Samsung, Galaxy A ve Galaxy J serisi akıllı telefonlarının bu yıl yüksek satış rakamlarına ulaşmasını bekliyor.

Orta seviye akıllı telefonlar büyük ilgi görüyor!

Galaxy J serisi akıllı telefonları ile Hindistan ve Güney Amerika gibi gelişmekte olan pazarlarda oldukça başarılı olan Samsung, 2017 yılında Galaxy A serisi için 20 milyon satış hedefliyor. 

Samsung’un büyük ölçüde giriş seviyesi modellerinin yer aldığı Galaxy J serisi için ise, yaklaşık 100 milyon adetlik bir satış hedefi bulunuyor.

Firmanın Galaxy S8 modeli için hedefini 60 milyon seviyesinde tuttuğunu göz önünde bulundurduğumuzda, içerisinde birden fazla modelin yer aldığı Galaxy J ve Galaxy A serilerinin bu satış rakamlarına ulaşması zor olmayacaktır.

Tabi, bunların sadece firmanın tahminleri olduğunu unutmamak gerekiyor. Örneğin, 2017 model Galaxy A serisi henüz satışa sunulmadığı için, kullanıcıların yoğun ilgi gösterip göstermeyeceği bilinmiyor.

:: Samsung’un orta seviye Galaxy J ve Galaxy A serilerini beğeniyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net