Samsung Gear S serisine iOS desteği geldi!

Akıllı saat sektörünün iddialı firmalarından Samsung, Gear S2 modelinin devamı niteliğinde olan yeni akıllı saati Gear S3’ü, geçtiğimiz yıl IFA 2016 fuarı öncesinde duyurdu.

Samsung Gear S3 Frontier inceleme

Samsung Gear S3 Frontier test merkezimizde! Samsung’un yeni nesil akıllı saatinin merak edilen…

Samsung lansman sırasında, kısa bir süre içerisinde kullanıcıların beğenisini kazanmayı başaran akıllı saatin ilerleyen süreçte iOS desteğine kavuşacağını belirtmişti.

Nihayet son günlerde ortaya çıkan test görsellerinin ardından, Gear serisinde yer alan üç model için iOS desteği resmi olarak duyuruldu.

Gear S3 ve S2 için iOS uygulaması yayınlandı!

App Store’da yayınlanan Samsung Gear S isimli uygulamayı iPhone veya iPad’inize yükleyerek, Samsung Gear S3 ve Gear S2 akıllı saatlerin yanı sıra firmanın akıllı bilekliği Gear Fit 2’yi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Samsung’un giyilebilir cihazlarını iOS ile uyumlu hale getirerek bir ilki gerçekleştiren Gear S uygulaması ile akıllı saatinize uygulamalar yükleyebiliyor, bildirimlerinizi ve S Health sağlık verilerinizi görüntüleyebiliyorsunuz.

iOS için Samsung Gear S uygulamasına ulaşmak için tıklayın.

Kullanıcıların beklentisi ise Güney Koreli üreticinin iOS desteğini genişleterek, Gear IconX gibi kablosuz kulaklıklarını iPhone ile uyumlu hale getirmesi yönünde.

:: iPhone’unuz ile Samsung’un akıllı saatini birlikte kullanmayı düşünüyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/samsung-gear-s3-s2-ve-fit-2-ios-destegine-kavustu-78384