Samsung, kaç milyon Galaxy S8 üretecek?

18 Nisan‘da kullanıcılar ile buluşacağı söylenen Galaxy S8 hakkında, Samsung yetkilileri gelecek planlarını kullanıcılar ile paylaştı. 

Sektör kaynaklarından sızan rapora göre Samsung, Galaxy S8 için 60 milyon adetlik bir sevkiyat hedefinin olduğuğu ortaya çıktı.

Karşınızda Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 modeline ait yeni bir fotoğraf daha ortaya çıktı. SDN farkıyla Türkiye’de ilk…

Samsung, Galaxy S8 ile rekor kırmak istiyor!

Şimdiden Samsung, Galaxy S8 için tederikçilerinden 60 milyon adet parça tedarik etmesini istediğini belirtildi. Note 7 olaylarından sonra Samsung, piyasaya oldukça iddialı bir şekilde girmeyi hedefliyor.

Önceki Galaxy serilerinin sevkiyat rakamlarına şöyle bir göz atarsak, Galaxy S5‘in ve S6‘nın toplam 45 milyon adet üretildiğini görüyoruz. Galaxy S7‘nin ise toplam 48 milyon adet çıkartıldığına şahit olmaktayız.

Karşınızda Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 modeline ait yeni bir fotoğraf daha ortaya çıktı. SDN farkıyla Türkiye’de ilk…

Endistürü kaynaklarından sızan diğer detaylara göre, Galaxy S8‘in seri üretimi Mart ayında başlaması bekleniyor. 5 milyon adetlik ilk seri üretiim Mart ayında başlayacağı belirtildi.

Aylık üretimin  5 milyon adet olacağı tahmin edilen Galaxy S8, daha çok kullanıcı kitlesine ulaşarak serinin en çok satılan telefonu olmak istiyor.

::Samsung isteği sefkiyat rakamlarına ulaşabilecek mi?

Kaydet

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/samsung-kac-milyon-galaxy-s8-uretecek-78426