Sanal gerçekliğe hazır en küçük oyun bilgisayarı

MSI, sanal gerçekliğe (VR) hazır dünyanın en küçük masaüstü Oyun bilgisayarını duyurdu. Küçük düşün, büyük oyna sloganıyla dikkatleri üzerine çeken ve gerçek oyunculuğu yeniden tanımlama iddiasındaki MSI Trident kompakt boyutları ve masaüstü performansıyla göz dolduruyor.

3000 – 5000 TL oyun için sistem tavsiyeleri

3000 – 5000 TL arası sistem tavsiyesi makalemizde, oyun odaklı bir sistem toplamak isteyenler…

Bütçe Dostu Oyuncu Sistem Tavsiyeleri

Eğer oyun odaklı bir sistem kurmak istiyor ancak bütçenizi de yormak istemiyorsanız sizin için…

MSI Trident teknik özellikleri

MSI Trident, 6 nesil Intel Core i7-6700 ve Core i5-6400 işlemci ile 3 GB ve 6 GB MSI GeForce GTX 1060 seçenekleriyle birlikte geliyor. Bu işlemci ve grafik seçenekleri dışındaki tüm özellikler ise ortak. Ek olarak, 2 adet SODIMM slotuna 32 GB’a kadar DDR4 2133MHz RAM kurulumu mümkünken, M.2 ve 2.5 inç SSD/HDD depolama cihazı da kurulabiliyor.

346 x 232 x 72 mm boyutlarındaki MSI Trident, 4.7 litrelik dahili kapasiteye sahip. Ürünü ister dik ister yatay pozisyonda kullanma tercihi de tamamen size ait. Soğutma anlamındaysa Silent Storm Cooling 2 Teknolojisine yer veriliyor. Bu teknolojinin hem sessiz hem de etkili olduğunun da altını çizmek gerek. Ayrıca RGB Mystic Light aydınlatma da ürüne bambaşka bir hava katıyor.

Sanal gerçeklik (VR) kısmına da değinmemiz gerek. MSI sanal gerçeklik portlarına kasanın önünde yer vermiş ve bu sayede kolay erişim sağlanmış.

MSI Trident çıkış tarihi ve fiyatı

MSI Trident’in bu ay içerisinde satışa sunulması planlanırken henüz fiyatı açıklanmamış durumda.

:: MSI Trident oyun bilgisayarında sunulan özellikleri nasıl buldunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/msi-trident-teknik-ozellikleri-76941