SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI
Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Sosyal Medya günümüzde yaygın kullanımıyla hayatımızın orta noktasında bulunmaktadır. Ayrım gözetmeksizin her kitlenin kolaylıkla kullanabildiği ve uyum konusunda hiçbir zorluk yaşamadığı bu mecranın hayatımıza girişiyle birlikte hayatlarımız büyük bir hızla değişmiş, başkalaşmıştır. Artık herkes için sosyal medya vazgeçilmez olmuştur. Bu noktada reklam sektörü için bulunmaz bir araca dönüşen sosyal medya, kullanıcılara ulaşmak isteyen firmalar için hazır kitle konumuna dönüşmüştür.
SOSYAL MEDYA Hizmetleri


SOSYAL MEDYA STRATEJİSİ GELİŞTİRME

Sosyal medya faaliyetlerinden somut sonuçlar elde etmenize yardımcı olduğumuz bir dizi yüksek değerli sosyal medya danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.SOSYAL MEDYA REKLAM YÖNETİMİ

Sosyal medya reklam hizmetlerimizin büyümeyi hızlandırdığı kanıtlanmıştır. Sosyal medya aracılığıyla reklam vererek, müşterilerimizin tamamı hedeflerine kısa zamanda ulaşmıştır.SOSYAL MEDYA İÇERİK SAĞLAYICILIĞI

Sosyal medya aracılığıyla tekliflerinizi doğrudan veya dolaylı olarak pazarlamanıza yardımcı olacak bir dizi sosyal medya içeriği oluşturma ve yazma hizmeti sunuyoruz.
Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti Nedir?

Sosyal medya danışmanlığı, markanızın düşük bütçeler ile sosyal mecralarda tanıtılmasını sağlayıp maximum faydayı amaç edinen bir danışmanlık hizmet türüdür. Sosyal medyanın ülkemizde yaygın olarak kullanılması reklam faaliyetlerinin bu alana kaymasına neden olmuştur. Sosyal medya danışmanlığı ile markanızı daha düşük bir bütçeyle daha fazla kişiye tanıtabilme olanağına sahipsiniz. İşte firmamız da bu önemli sektörde markanızı sosyal medyada tanıtmak için danışmanlık hizmeti sağlayan başarılı firmalardan biridir. Firmamızın sosyal medyadaki reklamlarınız için ürettiği proje bazlı çalışmalar ve kullandığı özel teknikler sayesinde reklam konusunda başarınıza ivme kazandırmaktayız.

HİZMET SÜRECİ


STRATEJİ GELİŞTİRME

Projelerinizi inceliyoruz

REKLAM YÖNETİMİ

Reklamlarınızı hazırlayıp görüşünüze sunuyoruz

TOPLULUK YÖNETİMİ

Online platformlarda marka ile etkileşime geçiş sürecini hazırlıyoruz

İÇERİK OLUŞTURMA

Sosyal medya içeriklerinizi kusursuz hale getiriyoruz

ALANİZ VE RAPORLAMA

Topladığımız verileri son defa gözden geçirip onayınıza sunuyoruz
Hemen Sizin Projenize Başlayalım


Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize sadece bir adım kaldı

 

TEKLİF AL