Vestel’den Pepee Tablet

Vestel, genç Teknoloji tutkunlarını Pepee temalı tabletlerle buluşturuyor. Yakın zamanda vizyona girecek olan Pepee: Birlik Zamanı filminin sponsoru olan Vestel, özel olarak tasarladığı yeni tabletler ile çocukların çizgi film keyfini teknoloji ile buluşturuyor.

Pepee temalı özel tabletler

Vestel tabletler, Pepee’den Dedee’ye, Şila’dan Köpüş’e kadar çizgi filmle özdeşleşmiş bir çok karakteri sunan tasarımla geliyorlar. Siyah ve beyazdan oluşan 2 farklı ön yüz renk seçeneği ile Pepee: Birlik Zamanı filmine özel üretilen tabletler, 20 Ocak itibarıyla satışa sunuluyor.

Bu yeni tabletler ara yüzlerinde de Pepee teması kullanıyorlar. Bunun yanı sıra değiştirilebilen arka plan görselleri ile de cihazları kişiselleştirebiliyorsunuz.

Ayrıca tabletlerin içinde gelen ücretsiz Pepee uygulaması, sadece internet bağlantısı ile Pepee’nin internete yüklü tüm bölümlerini tek tuşla izlemeyi mümkün kılıyor. Uygulama, her bir bölümün sonunda başka içeriklere otomatik olarak geçmesini engelleyerek de çocuklara güvenli internet deneyimi sunuyor.

Pepee’ye özel üretilen Vestel tabletler, 20 Ocak‘tan itibaren 249 TL fiyatıyla satışa çıkıyor.

:: Pepee tableti hakkında ne düşünüyorsuuz?

SDN – ShiftDelete.Net