+90 544 527 20 07

Sosyal Medyada Biz}

Duyuru
Sizlere uygun fiyatlarla kurumsal ve bireysel Web Site tasarımları sunuyoruz. Web sitesi tasarımı ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz...
İletişime Geç

Web Tasarım

kastamonu-web-tasarim

Web tasarım ihtiyacınıza göre size özel ve özgün bir tasarımla hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Tüm tasarımlar sizin de fikirleriniz alınarak ihtiyacınız doğrultusunda kendi beceri ve tecrübemizi katarak oluşturulmaktadır.

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Müşteri temsilcimiz tarafından sizden alınan web tasarımı çalışmasına ait bilgiler sonrasında hazırlanan fiyat teklifi, faks veya e-posta yolu ile size iletilir. Gerekirse veya talebiniz doğrultusunda satış temsilcilerimiz sizinle irtibata geçer.

Web tasarıma karar vermeniz durumunda sözleşme yapmak ve tasarımınız için gerekli tüm bilgileri (logo, slogan, ürün, referans, firma bilgileri vb.) edinmek adına detaylı bir görüşme yapılır. Şehir dışındaki müşterilerimizle bu görüşmeler telefon ve e-posta yolu ile gerçekleştirilir.

Sözleşmenin yapılmasına müteakip, vakit kaybetmeksizin bir “yapım aşamasında” sayfası oluşturularak web alanınızda yayınlanır. Çalışma tamamlanana kadar sitenizi ziyaret edenlerin size ulaşabilmeleri sağlanmış olur. O andan itibaren alan adınız ve mailleriniz çalışmaya başlar.

Yapılan web tasarımı çalışmaları kendi alan adımız altında sizin için açılan geçici bir bölümde

(Ör: http://www.kastamonudizayn.com/firmaadınız/) yayınlanır. Bu sayede nerede olursanız olun web sitenizin tasarımına ilişkin çalışmaları her an takip edebilir ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Tamamlanan çalışmayı onayladığınızda web siteniz yayınlanmaya başlar.

Web sitenizin alt yapısı yapım aşamasında Arama Motorlarına uygun bir şekilde düzenlenmektedir. Tarafınızdan talep ettiğimiz sektörünüz ile ilgili Anahtar kelimeler sitenizin alt yapısına uygun bir şekilde uygulanmaktadır. Tamamen Arama Motoru Optimizasyonlu web siteniz yayına girdiği zaman Arama Motorlarında Doğal Arama Sonuçlarında sektörünüzle ilgili diğer sitelerin üstünde çıkma şansı olacaktır. Web sitenizin alt yapısı ile ilgili Arama Motoru Optimizasyonu tamamlandığında, siteniz Arama Motorlarına kayıt edilecektir.