Xiaomi Mi 6 hakkında yeni detaylar!

Uygun fiyatına rağmen yüksek performans sunan Xiaomi Mi 5 modeli ile dünya genelinde ve ülkemizde oldukça iyi bir ivme kazan Xiaomi, yeni amiral gemisi Mi 6 için çalışmalarına devam ediyor.

Xiaomi Mi 6’da hangi işlemci kullanılacak?

Xiaomi’nin uzun süredir beklenilen yeni amiral gemisi Mi 6’da, hangi işlemciyi kullanacağı belli…

Akıllı telefon pazarının en çok merak edilen modellerinden birisi haline gelen Xiaomi Mi 6 hakkında, her geçen gün yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Xiaomi’ye yakın kaynaklar tarafından sızdırılan raporlara göre, Mi 6 modeli 3 farklı versiyonda satışa sunulacak. 

Xiaomi Mi 6, farklı işlemci seçenekleri ile gelecek!

Qualcomm’un yeni nesil Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak olan Xiaomi Mi 6’nın, MediaTek Helio X30 ile gelen çok daha uygun fiyatlı bir versiyonu daha satışa sunulacak.

10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 10 çekirdekli olan Helio X30, firmanın yüksek performans elde etmek için ürettiği işlemcilerden birisi.

Snapdragon 835’den güç alacak olan Mi 6 Standard modelinin, Quad HD çözünürlüğünde bir OLED ekranın yanı sıra 4 GB RAM’e ve 128 GB dahili depolama alanına ev sahipliği yapması bekleniyor. 

Kavisli bir ekran ile gelmesi beklenilen Mi 6 Premier ise, yine OLED bir panele ev sahipliği yaparken 6 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı ile birlikte satışa sunulacak.

:: Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi 6 sizi heyecanlandırıyor mu?

SDN – ShiftDelete.Net