Xiaomi’den 8 TB kapasiteli Mi Router HD!

Çinli üretici Xiaomi’nin, CES 2017 fuarında düzenlediği etkinlikte Mi TV 4’ün yanı sıra duyurusunu gerçekleştirdiği ürünlerden birisi de, Mi Router HD oldu.

iPhone’dan ince televizyon: Xiaomi Mi TV 4

Xiaomi, CES 2017 kapsamında iPhone’dan daha ince bir yapıda olan yeni televizyonu Mi TV 4’ü…

Oldukça ilgi çekici bir cihaz olan Mi Router HD, depolama kapasitesi 8 TB’a kadar artırılabilen bir router!

Gelin, Xiaomi Mi Router HD‘nin kullanıcılara sunduğu özelliklere ve tasarımına hep birlikte bakalım!

Xiaomi Mi Router HD neler sunuyor?

Üzerinde yer alan dört adet yüksek performanslı anten sayesinde 2600Mbps’ye kadar aktarım hızlarına ulaşabilen Mi Router HD, alüminyum alaşımlı gövdesinde 8 TB’lık bir sabit diski barındırıyor.

4×4 MU-MIMO anten tasarımına sahip olan Mi Router HD, evinizde yer alan tüm cihazlara kablosuz internet sağlamak ile kalmıyor, otomatik yedekleme ve dosya barındırma gibi işlevsel özellikler sunuyor.

Dropbox gibi servisler ile senkronize bir şekilde çalışabilen cihaz, tüm dosyalarınızın bulut depolama alanınızda bir kopyasının olmasını sağlıyor.

Xiaomi yetkilileri, cihazın ilerleyen zamanlarda yayınlanacak olan yazılım güncellemeleri ile çok daha fazla yeni özelliğe kavuşacağının altını çiziyorlar.

Bu yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacak olan Xiaomi Mi Router HD’nin 1 TB’lık versiyonu 200 dolar, 8 TB’lık versiyonu ise yaklaşık 500 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacak.

:: Xiaomi Mi Router HD hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/xiaomi-mi-router-hd-duyuruldu-78325