Yeni Macbook Pro ile satış hedefleri yükseldi!

Apple’ın geçtiğimiz yıl Ekim ayında düzenlediği etkinlikte duyurusunu gerçekleştirdiği yeni MacBook Pro modelinin, ulaşacağı satış rakamları ilk günden bu yana büyük bir merak konusu oldu.

Yeni MacBook Pro İnceleme Videosu

Yeni MacBook Pro inceleme videosu yayında. 11 bin TL fiyatıyla ve Touch Bar teknolojisiyle…

Yeni Macbook Pro, Touch Bar gibi yeniliklere ve yeni nesil donanımlara ev sahipliği yapmasına rağmen, özellikle giriş çıkış portlarının kısıtlanması nedeniyle büyük eleştirilere maruz kaldı.

Bunların üzerine, Consumer Reports tarafından yapılan tutarsız pil ömrü açıklamasının eklenmesi, kullanıcıların kafasında soru işaretlerine neden oldu.

Apple Macbook Pro bu yıl tekrar güncellenecek!

Apple’a yakın kaynakların elde ettiği bilgilere, firmanın analistleri başta Macbook Pro olmak üzere tüm bilgisayar modelleri için 2017 yılının oldukça başarılı geçeceğini tahmin ediyorlar.

Apple’ın bu yıl 15 milyon dizüstü bilgisayar satarak geçen yıla oranla yüzde 10’luk bir artış yaşamak istediği belirtiliyor. Bu artışta büyük rol oynayacak ürün olarak ise, tahmin edebileceğiniz gibi yeni Macbook Pro gösteriliyor.

Kaby Lake işlemcili MacBook Pro geliyor!

Apple’ın daha yeni çıkarttığı yeni MacBook Pro ailesi, 6. nesil Intel Skylake işlemciler yerine…

Tabi, firmanın bu yıl Kaby Lake işlemciler ile donatarak satışa sunacağı yeni Macbook ve Macbook Pro modelleri, kullanıcıların yeni cihazları tercih etmeleri konusunda büyük etken olacak.

:: Apple’ın yeni Macbook Pro modeli hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net