Zenfone 3 için Android 7.0 durduruldu!

Android 7.0 Nougat dağıtımları konusunda karışıklıklar devam ediyor. Şimdi ise Asus Zenfone 3 için Android 7.0 Nougat dağıtımı askıya alınmış durumda. Peki, bu kararın sebebi ne?

Asus Zenfone 3 inceleme

Uzun zamandır beklenen Asus Zenfone 3 nihayet ülkemizde satışa sunuldu. Biz de Asus Zenfone 3…

Zenfone 3 için Nougat güncellemesi yayınladı

Asus Zenfone 3 için Nougat güncellemesi yayımlandı. Yayınlanan yeni güncellemeyle birlikte…

Asus Zenfone 3 için Android 7.0 Nougat güncellemesi askıya alındı

Asus, 10 Ocak tarihinde ilk olarak Filipinler ile başlayarak Zenfone 3 akıllı telefonları için Android 7.0 Nougat dağıtımına başlamıştı. Öte yandan Zenfone 3 ailesinin ZE520KL ve ZE552KL modelleri için sunulan güncellemenin dağıtımı ani bir kararla durduruldu.

Geçtiğimiz yılın ortalarında piyasaya sürülen Zenfone 3 akıllı telefonlar için Android güncellemesinin neden durdurulduğu şirket tarafından onaylanmış olsa da sebebi henüz netlik kazanmış değil. Şirketin, dağıtımda çeşitli hatalar bulduğu ve şirketin adına leke sürülmemesi için dağıtımı geri çektiği ifade ediliyor.

Geçtiğimiz günlerde de Samsung, Galaxy S7 için güncellemeyi öncelikli olarak beta kullanıcılarına sunmuş, daha sonra dağıtımı durdurmuş ve bir gün arayla 17 Ocak’ta dağıtıma tekrar başlamıştı.

Galaxy S7 için Android 7.0 durduruldu!

Samsung, Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için Android 7.0 Nougat sürümünün dağıtımını askıya alarak…

Asus’un Ocak ayı başında Zenfone AR adını verdiği dünyanın ilk hem Google Daydream VR platformunu hem de kendi Tango artırılmış gerçeklik paketini destekleyen başlığını duyurduğunu da not olarak düşelim.

:: Asus Zenfone 3 akıllı telefonunuzu Android 7.0 Nougat sürümüne güncellemiş miyidiniz?

SDN – ShiftDelete.Net